Zapraszam na niesamowite mini sesje wiosenne. W studio będą przygotowane dwie aranżacje. Obydwie przytulne, nowoczesne i jednocześnie minimalistyczne. Na sesję poświęcicie ok 40 minut, a pamiątka pozostanie z Wami na zawsze. Zdjęcia, które widzicie poniżej to aktualne scenki na Mini Sesje Wiosenne w 2024 roku. Jeśli podoba Wam się mój styl, zarezerwujcie termin swojej pamiątkowej sesji 🙂

Czy warto robić rodzinne zdjęcia świąteczne?

Na to pytanie odpowiedź może być tylko jedna. Oczywiście, że tak. Najważniejsze jest to, że w końcu będziecie wszyscy razem na jednej fotografii. W domu przeważnie ktoś musi zrobić zdjęcie. Wyjątkowa aranżacja w studio dodaje klimatu, który zastąpi z powodzeniem Wasze domowe zaplecze.

Jak przygotować się na sesje świąteczne?

Na pewno warto abyście byli ładnie ubrani. Na zdjęciach z sesji świątecznych super wyglądają jednolite kolorystycznie ubrania, ale nie jest to regułą. Możecie po prostu założyć to, w czym czujecie się swobodnie. Na miejscu będziecie mogli poprawić włosy, czy też makijaż. Jednak biorąc pod uwagę, że są to tzw. Mini Sesje Świąteczne, fajnie jakbyście byli już przygotowani przyjeżdżając do studia.