Sławomir Flak Photography

sf-c

O MNIE

profil

Współpraca

Sławomir Flak Photography - FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Cześć, jestem Sławek i należę do grona ludzi szczęśliwych!

Zacznę od tego, że wiele zawdzięczam swojej żonie, która zawsze mnie wspierała i wspiera. Ponadto jestem dumnym ojcem dwóch córek, które każdego dnia uczą mnie małych radości, doceniania drobnostek i wrażliwości na piękno tego świata. Moja rodzina to mój azyl. Z nimi celebruję każdą chwilę i jeszcze baczniej uczę się patrzeć na emocje.

Ponadto mam ogromny przywilej związany z moją pasją i pracą jednocześnie. Zarabiam na tym, co kocham robić i nawet nie wiecie, jakie to wspaniałe uczycie. Albo inaczej – mam nadzieję, ze również realizujecie się w sowim życiu tak jak ja. Fotografowanie to dla mnie ogromna frajda, ale i ciągłe odkrywanie czegoś nowego. Dzięki temu chętnie śledzę nowinki technologiczne, zdobywam nową wiedzę i doskonalę swój warsztat z tym związany.

Uwielbiam ludzi. Chętnie ich obserwuję i uczę się ich. Będąc fotografem poznaję nowe osoby, dostrzegam różnorodne charaktery, słucham zachwycających historii życiowych i dzielę codzienne radości właśnie z Wami. Każde zlecenie traktuję indywidualnie i poświęcam każdemu tyle czasu i uwagi, ile trzeba. Dokładnie analizuję Wasze potrzeby. Słucham. Doradzam. Chętnie Was poznaję.

To, co jest dla mnie szczególnie ważne, to emocje. Bardzo doceniam fakt, że to właśnie mnie wybieracie na towarzysza w wyjątkowych chwilach swojego życia, dlatego dokładam wszelkich starań, by w kadrach zamknąć naturalność, prawdziwość i szczerość. Wasze zadowolenie i to, że wracacie do mnie przy okazji innych sesji, jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem.

Ze swojej strony mogę Wam obiecać klasyczne kadry, które mają za zadanie subtelnie uchwycić moment. Zdjęcia wykonane przeze mnie będą naturalne, pozbawione sztuczności czy modnej obróbki. Z Wami i dla Was tworzę pamiątkę na długie lata, która wzruszać będzie przyszłe pokolenia.

Działam głównie na terenie województwa Podkarpackiego. Znajdziecie mnie w Przemyślu, Rzeszowie, Przeworsku, ale z Wami pojadę nawet na koniec świata, jeśli tylko tego chcecie. Zawsze pozostaję otwarty na Wasze propozycje i oferuję swoją dyspozycyjność nawet w przypadku podróży. Marzycie o zdjęciach na tle piramid? Już szukam miejsca, gdzie można wynająć wielbłądy!

Współpraca

Sławomir Flak Photography - FOTOGRAFIA ŚLUBNA